Revijalna utakmica OFS-a i Frame Čitluk
Datum: 27. svibnja 2023.

Podjeli s prijateljima

Dana 26.svibnja se održala nogometna utakmica između našeg OFS-a i Frame.
Već je dobro poznato da naš OFS jako dobro surađuje s našom Framom i da činimo pravo malo zajedništvo koje uvijek djeluje u prijateljskom ozračju. Kada na to sve još dodamo navijačku atmosferu i natjecateljski duh dobra zabava je zagarantirana. Iako se u redovima framske ekipe nalaze mlađi momci koji su  uglavnom dobro utrenirani naši trećari se nisu predavali sve do samoga kraja. Utakmica je bila i više nego napeta. Framaši su u prvom poluvremenu poveli rezultatom 3:0, a u drugom poluvremenu dolazi do totalnog preokreta i izjednačenja na 4:4. Naši framaši su imali veliki motiv za pobjedu nakon što su na prethodnoj utakmici protiv OFS-a izgubili za čak 5 golova razlike. Stoga su u 2. poluvremenu ubacili u 5. brzinu i u trenutku kada sudac svira kraj naša Frama odnosi pobjedu s rezultatom 7:4.
Među sjajnim igračima valja istaknuti da su u igri sudjelovali i naš župnik fra Miro Šego te duhovni asistent frame fra Ivan Slišković kao vrhunski golmani , a pored našeg fra Mire trećarske mreže je čuvao i naš Ivan Prskalo koji u svojoj 65.godini jednako parira našoj framskoj mlađariji kao i ostatak igrača OFS-a. Kao što to inače biva u našoj župi svaka aktivnost se završi dobrom zakuskom pa tako i ova. Nakon utakmice svi smo se uputili u našu župnu dvoranu gdje smo se nastavili družiti uz dobru hranu i još bolje ljude.